Школа страйкболу, навчання тактики та стратегії, правила страйкболу

Страйкбол - це дуже цікава гра! Щоб отримати задоволення від гри, треба знати Правила страйкболу, техніку безпеки на полігоні, етику страйкболу та чітко дотримуватись усіх цих вимог.

Крім того, необхідно знати, як грати в команді, як правильно пересуватися в різних умовах (місцевість, погода і т.д..), користуватися зброєю, володіти основами тактики та стратегі.
Якщо ви новачок і бажаєте розібратися з усіма тонкощами страйкбольної гри, ми з радістю допоможемо Вам! 

Запрошуємо Вас на курс тренінгів Клубу "Azor Games"!
Ми маємо 10 років досвіду роботи з новачками, останні 5 з яких - активно проводимо тренінги. Програму тренінгів ми розробили, враховуючи власний досвід гри у страйкбол і досвід багаторічної навчальної роботи. 

ПРОГРАМА КУРСУ (всього три дні, один раз на тиждень - субота чи неділя):

День перший: Правила страйкболу, техніка безпеки, етика страйкболу, основи гри в команді, техніка поводження зі страйкбольною зброєю, тактика оборони та нападу. 
День другий: основи ближнього бою, прицільний вогонь в динаміці
День третій: основи орієнтування на місцевості, особливості гри в рейдовому форматі, робота з ігровим військовим автомобілем.

Теоретичні і практичні частини курсу гармонійно поєднані між собою та чергуються таким чином, щоб отримані знання одразу ж закріпити на практиці. Матеріали взяті з практик західних країн.

По закінченню навчального курсу Ви будете впевнено почувати себе на грі. Матимете необхідні навички та досвід і станете гідним суперником для бувалих страйкболістів.

За успішне проходження курсу видається Сертифікат від Клубу "Azor Games".

Навчатися ніколи не пізно, життя це рух і пізнання нового! Сподіваємось, що після проходження нашого курсу у вас з'явиться нове чудове хоббі - страйкбол!

Для участі у грі-тренінгу вам Вам має бути 18 років, або 16 (в такому випадку Ви можете прийняти участь тільки разом з кимось із батьків).
У вас має бути камуфляж (на грі не допускаються жодні елементи цивільного одягу, крім взуття), захисні окуляри і страйкбольний автомат, швидкість виліту кулі в якого не перевищує 130 м.с.
У разі відсутності власного спорядження та екіпірування Ви отримаєте його в аренду на грі.
Перелік арендного спорядження та екіпірування:
Страйкбольний автомат АК74 або М4А1, захисні окуляри, маска на пів обличчя, кітель і штані DPM (для лісових локацій), кітель "дубок" (для локації CQB), бейсболка, арафатка, рукавички одноразові, комплект куль.

Кожен учасник реєструється особисто сам за себе. Заявки з акаунтів, що не мають фото, не приймаються.
Організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації без поясненя причин!

Вартість трьоденного курсу 3900 грн. з людини.

Запрошуємо всіх, хто ще не має досвіду гри, але має велике бажання дізнатись, що ж таке страйкбол насправді, готовий вчитися новому!