Корпоративна гра в страйкбол для вашої компанії

Формат №1: Counter-Strike – динаміка, змагальність, турнір.

На території спортивно-розважального парку xPark побудований полігон AG Arena, на цьому полігоні проводяться ігри від 4 до 100 учасників.

Гра в страйкбол на CQB-майданчику проходить в форматі командного турніру, по результатам яких визначаєтся переможець. На відміну від гри на великій території, наприклад, в лісі, де потрібно потратити час на пошук супротивника, і тільки потім вступити в бій, гра на CQB майданчику дуже активна та динамічна. За короткий термін ви зможете зіграти безліч раундів, отримавши максимум яскравих ємоцій і 100% задоволення від проведеного часу.
Більш детально з форматом можна ознайомитися тут та за телефоном (063)2860182
Ціна гри від 200 грн з учасника.

На території також можна замовити ресторан чи бесідку, є інші розваги.

Формат №2: Диверсійна операція на великому полігоні

Корпоративна гра, це гра для окремої групи людей, будь то для колективу фірми чи компанії друзів. На полігоні, зі страйкбольними автоматами, гранатами, з ігровою машиною, відчуєте справжню динаміку та атмосферність страйкбольної гри.

Учасники повністю зануряться в атмосферу страйкбольних баталій, зможуть захопити будівлю чи закласти бомбу, викрасти автомобіль та доставити конвой.

Данний формат дуже добре згуртовує колектив, підходить для корпоративного тімбілдінгу (Team building). Учасникам гри прийдеться разом вирішувати питання планування гри, розробляти тактику та стратегію, прикривати та допомагати один одному під час бою, а в кінці аналізувати всі зроблені дії.

Такий формат прекрасно підходить для побудови згуртованого колективу чи дружнього відпочинку .

Що входить в пакет:
Спорядження кожному ігроку– камуфляжні кітель та штани, головний убір, маска, шемаг, окуляри, перчатки. Страйкбольний автомат, 2000 шарів, 4 гранати.

Також використання ігрового автомобіля (ЛУАЗ або УАЗ) за допомогою якого можна буде провести конвой, використати для штурму будівлі чи доставки вантажу. Ігрова бутафорія (піротехніка, грузи, часові механізми та інше), детальний інструктаж по правилам та техніки безпеки. Чай, кава, та печиво.

Сценарії гри: захват будівлі, проведення конвою, зачистка території, викрадення автомобіля та інше.

Ціна гри 1500 грн з учасника.