Страйкбольний клуб Azor Games (airsoft)

Всі, хто вперше чують про цю гру, уявляють, що це така собі "войнушка" - біганина з автоматом по полігону, раж і агрессія. Але ж це далеко не так!

Страйкбол - це, в першу чергу, командна гра, де кожний гравець має взаємодіяти з усіма членами своєї команди, слухатись наказів командира, але водночас приймати активну участь в обговоренні тактики і стратегії.

Страйкбол дуже соціалізуюча гра, в якій гравці вчаться налагоджувати комунікації, приймати рішення, бути ініциативними, активними і креативними. Кожен може проявити свої здібності і відкрити в собі нові таланти - талант лідера, чи стратега, розвідника або влучного стрільця.

Страйкбол дуже інтелігентна гра - гра на чесність. Страйкбольні шари не залишають маркування, як в пейнтболі, тому гравці мають чесно визнавати поразку і виходити з поля бою. Як би ви знали, яке непередаване відчуття - грати чесно з чесним супротивником! Головне, бути чесним перед самим собою, бо прихована нечесність гризтиме вас із середини!

В страйкболі не важливо, кремезна у вас статура чи худорлява, не важливо, 18 вам років чи 50, хлопець ви чи дівчина, яка у вас професія та заробіток, холерик ви чи флегматик, тут всім знайдеться місце! Головне - відчуття дружнього страйкбольного духу, приязності до всіх, з ким ви опинились на одному полі бою, взаємоповага і чесність! Якщо вам до душі наш страйкбольний світогляд, ми чекаємо на вас!

Наш досвід

Наша команда почала займатися організацією страйкбольних ігор і корпоративів з 2008 гоку.
У 2014 року нашою основною діяльністю стало проведення страйкбольних тренінгів та навчання новочків базовим принципам страйкболу.
На протязі 10 років, ми провели більше 200 ігор різного формату та більше 200 страйкбольних тренінгів.

Наші інструктори мають великий ігровий досвід та необхідні знання.